Interiéry a balkony

Prodej hrnkových rostlin

Nabízíme k prodeji široký sortiment pokojových a balkonových rostlin pro každý dům, byt, zimní zahradu, balkon i terasu. Pokud si náhodou nevyberete u nás v kamenném obchodě, rádi Vám jakoukoliv rostlinu co nejrychleji objednáme!

Přesazování

Nemáte čas a zkušenosti s přesazováním? Přineste nám Vaše zelené miláčky, a my je s velkou radostí a odborností přesadíme za Vás.

Jestliže máte rostlinu nadměrné velikosti či hmotnosti, můžeme ji po domluvě přesadit přímo u Vás doma.

Truhlíky a balkonové rostliny

Na jaře a na podzim sesazujeme balkonové truhlíky. Jarní sezona je zhruba měsíc mezipolovinou května a polovinou června, kdy si můžete svůj balkon nebo okno ozdobit truhlíkem s bylinkami nebo se všemi tradičními i méně obvyklými balkonovými rostlinami.

Podzimní truhlíková sezona je přibližně od poloviny září do konce října. V tuto dobu vyměňujeme odkvetlé muškáty a surfinie za vřesy, břečťany, zakrslé jehličnany a další zimovzdorné osazenstvo.

Můžete si u nás koupit samotné sazeničky, přinést nám Váš truhlík k osázení, nebo si koupit už kompletně osázený truhlík i s hnojivem. Tak neváhejte, a udělejte si parapetu či balkonu romantické a pohodové zátiší.