Květinové předplatné

Rádi byste využili Měsíční květiny , ale chcete menší nebo levnější kytice? Právě pro Vás nabízíme neméně populární Květinové předplatné, které se liší ve dvou věcech:

a) v ceně

Každá kytička v rámci předplatného je o 15% levnější oproti nákupu té samé kytice v maloobchodním prodeji.

b) v doručení

U tohoto typu předplatného si pro květiny přijdete přímo Vy do našeho květinářství v Kodaňské 39, kde na Vás bude v každý Vámi určený den čekat krásná kytice.

Předplatné 700

10 x kytice za 700 Kč
Každá kytice v hodnotě 805 Kč
Celková cena  7.000 Kč

Celkem ušetříte: 1.500 Kč

Předplatné 500

10 x kytice za 500 Kč
Každá kytice v hodnotě 575 Kč
Celková cena  5.000 Kč

Celkem ušetříte: 750 Kč

Předplatné 300

10 x kytice za 300 Kč
Každá kytice v hodnotě 345 Kč
Celková cena  3.000 Kč

Celkem ušetříte: 450 Kč

 

Jak to funguje?

Květinové předplatné má jednu obrovskou výhodu oproti běžnému nákupu v květinářství!

A sice, že si můžete předem zvolit, jaké květiny chcete dostávat. Při návštěvě krámku jste bohužel vždy trochu limitováni naší aktuální nabídkou a ostatními zákazníky, kteří naši nabídku ještě více zúží, než si stihnete vybrat Vaši oblíbenou květinu.

Touto cestou dostanete vždy čerstvé květiny podle Vašich představ.

Pokud milujete například rudé růže, můžete nám to při objednávce sdělit, a při každém Vašem odběru předplacených květin Vás budou na naší prodejně čekat rudé růže v adekvátní cenové výši, podle typu Vašeho předplatného.

Nebo nám Můžete minimálně 48 hodin před Vaším termínem vyzvednutí sdělit Vaše aktuální květinové přání, a my Vám zajistíme přesně tu květinu, po které toužíte.

Pokud si navíc například zvolíte Předplatné 300  a budete chtít obdarovat svého blízkého větší a dražší kyticí, stačí nám to sdělit aspoň 2 dny předem, a můžete pro tuto příležitost použít Vaše dva nebo tři “vouchery “.

Objednejte si Vaše předplatné ještě dnes přes náš online formulář, po jehož vyplnění Vám zašleme fakturační údaje, nebo se stavte přímo k nám na prodejnu v Kodaňské 39, kde se domluvíme na všech detailech.

* Pole označená tímto symbolem jsou povinná.

Často kladené dotazy k Měsíčním květinám

 

 

Je možná jiná frekvence vyzvednutí květin?

Ano, stačí při vyplňování termínů zadat data, která Vám vyhovují. Nejnižší interval je 1 den, a nejvyšší 2 měsíce.

Můžu objednávku změnit nebo zrušit?

Chcete-li objednávku zrušit nebo změnit, můžete tak učinit nejpozději 48 hodin před plánovaným doručením přes náš kontaktní formulář, nebo na našem telefonním čísle +420 774 141 334. Objednávky měněné či rušené o víkendu či státním svátku budou považovány za přijaté následující pracovní den.